| Scotianca a întrebat:

Fetelor voi cum ati aborda un baiat care va atrage insa el nu stie absolut nimic de existenta voastra? Cum puteti sa-i atrageti atentia sa-l faceti sa va bage in seama?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu as aborda niciodata un baiat, ca asta ar inseamna ca sunt ultima proasta care urla dupa atentie.
L-as impresiona cu note mari la scoala, prin activitatile zilnice unde ma fac utila, prin ceea ce fac si cum ma prezint la scoala 9sau servici), dar in nici un caz nu i-as face avansuri unui baiat.

32 răspunsuri:
| Scotianca explică (pentru Lupică27):

Prefer sa nu-mi dau datele pe internet la oricine.

| Scotianca explică (pentru Lupică27):

Cum am zis mai sus. Caz inchis.