| anonim_4396 a întrebat:

Foarte tare! Rock on!

http://www.youtube.com/watch?v=vVVOBjIeN14&feature=relat ed

Voua nu v'ar placea?

4 răspunsuri:
| darkhell217 a răspuns:

Cat de tare \m/

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Mi se pare foarte interesant şi distractiv, mai ales că melodia de pe fundal e a trupei AC/DC, iar mireasa se pricepe foarte bine la headbang. Însă, nu văd ce rost are nunta atâta timp cât poţi trăi foarte liniştit şi în concubinaj. De ce să dai bani pe nişte acte care nu-şi au rostul? Nu mai bine mergi la un mega concert sau îţi faci un încorsetaj de spate cu banii ăia?
Rock On!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce să facă şi ei! Se distrează că doar sunt la nuntă!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai că se poate face. Of course, oricum urăsc nunțile. Ar deveni chiar interesant și suportabil -> plăcut.