| Shrek32154 a întrebat:

Frate deci nu inteleg ce draq se tot caca astia de la mine din clasa pe ei Uda buretele si toti profesorii "Uda buretele" ce rq are daca stergi asa pur si simplu tabla se ia si pe urma se intelege foarte bine ce este scris pe tabla nu sa te duci tu la baie sa il storci si pe urma sa iti puta mana ca draq La voi se face asa?

Răspuns Câştigător
| Gãßýtzú a răspuns:

Praful de creta e "daunator", daca pot zice asa. Si obligat ca dupa iti poti cere voie de la profesor sa mergi sa te speli pe maini. Presupun ca ai fi fericit sa-ti pierzi timpul plimbandu-te pana la baie si inapoi sa mai pierzi timp. happy

10 răspunsuri:
| GirlLăvHell a răspuns:

La cum scrii nu prea cred ca mergi la scoala, asa ca de ce iti faci atatea probleme cu tabla?hee hee

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Măi, "motanuledezbrăcat", din postarea ta, observ că ești complet dezbrăcat până și de bun simț!
Dacă nu-ți convine buretele ud, n-ai decât să tragi aer în piept și să sufli tu creta, na! laughing

PS. Nu cumva să faci precipitații, fiindcă riști să uzi (din nou)... tabla!
Și iar va trebui să o iei de la capăt rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru floresdemayo):

Bun spus, bun.

| Wøodenpints a răspuns:

La halul în care stâlcești româna, cred că asta e cea mai utilă activitate pe care o poți face ca să treci clasa.

| MaliciousDeath a răspuns:

Deci nu ştiu dacă s-a vrut a fi o întrebare amuzantă ori sunt eu prea obosită, dar am râs în ultimul hal.laughing

| LordBolton a răspuns:

Da,dar dupa ce stergem tabla, cerem voie la profesori sa ne lase sa ne spalam pe maini...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se vede că faci școală.

| KaterinaРомановский a răspuns:

Pentru că sare praful ăla de la cretă pe ei și nu prea le place să-și umple hainele de praf de cretă.

| AnonimKidd a răspuns:

Ia si tu tabla cu marker pentru clasa, daca nu-ti convine laughing). Intr-adevar daca o stergi doar cu buretele fara sa fie si ud se vede mai bine, fiindca atunci cand buretele e ud raman urme si praful de creta se pune pe burete. Dar daca stergi cu buretele ud creta se pune pe burete si nu o mai inhalezi tu cica. Nu prea e adevarat, dar na.

| BeYourSelf7 a răspuns:

Da. Faza e ca daca nu il uzi, atunci cand stergi face foarte mult praf de la creta.Ei bine, praful acela iti provoaca probleme destul, si cand zic destul ma refer la mari, de serioase la ochi.