| AndaWest a întrebat:

Fratilor ajutati-ma si pe mine sa nu mor dreq proastastraight facem-a intepat in mana o insecta neagra albastruie ca un fel de bondar, si am 2umflaturi ca si cum ar fi avut 2ace, ce dihanie o fii? mor sau nu? ce ma ustura da mai tare mi-e frica, sa fiu sincera

Răspuns Câştigător
| andra0106 a răspuns:

Freaca cu putina miere de albina, sau sare si se disumfla, daca nu mergi la doctor/.sad

6 răspunsuri:
| Lavinia218 a răspuns:

Foloseste Fenistil gel este foarte bun pentru intepaturile de insecte!

| Tzucu a răspuns:

Consulta un doctor happy

| AndaWest explică (pentru Mereoleacădeusername):

Spre nefericirea ta, n-am muritlaughing

| Mereoleacădeusername a răspuns (pentru AndaWest):

Off, ce păcat! laughing

| AndaWest explică (pentru Mereoleacădeusername):

Da,ramane pe data viitoare