| Pamflezistul a întrebat:

Frumoasele mele prietene TPU-iste, va invit in casa mea virtuala, unde va asteapta o poezie proaspat scoasa din cuptor, care va este dedicata in intregime! Barbatilor care citesc acest mesaj le spun sa intre si ei... pot sa ia poezia de acolo si s-o recite iubitelor/sotiilor. La multi ani, femeie! Click, pentru cadou! :) http://www.alinfarcas.ro/2010/03/08/la-multi-ani-femeie/

4 răspunsuri:
| Mjdolhfi a răspuns:

FRUMOASA:*si mi-a placut asta cu "prietene TPU-iste"laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumim! Mi-a placut la nebunie "sa nu te schimbi, perfecto! " laughing

| Pamflezistul explică:

@ioana - merci
@april - cu placere. frumoase sunteti toate, fiecare in felul ei. poezia era deja scoasa din cuptor, deci nu mai era nicio problema. happy
@Adina - cu mare placere!

| Mjdolhfi a răspuns:

Da da tare faza cu "sa nu te schimbi, perfecto ...la multi ani femeie!''