| jaquelineee a întrebat:

Acum o saptamana m-am despartit de prietenul meu, din cauza mea. Cateva zile tot l-am sunat sa ne impacam si el mi-a zi ca nu m-ai are rost, etc, apoi mi-a zis ca se mai gandeste, eu nu vreau sa cad de proasta. Apoi i-am zis intr-un final ca vreau sa ramanem prieteni. nu stiu cum sa-l fac sa se intoarca la mine. fara sa-i dau prea multa atentie deoarece baietii nu apreciaza cuvintele. ci lipsa lor.

2 răspunsuri:
| Oana2106 a răspuns:

Fă-l gelos. Dacă mai ţine la tine, atunci cu siguranţă nu va suporta ideea de a te vedea cu altcineva şi se va întoarce.winking

| Oana2106 a răspuns:

Fundă?