| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA am mare nevoie de ajutorul vostru plzzzz ...eu sint de caracter mai tacuta, mai linistia dar vreau mult sa ma schim vreau sa fiu mereu incentru atentiei dar nu se prea primeste deoarece nu prea stiu ce sa zic parca nu gasesc cuvintele de care am nevoie si de aceea toti zic bai ce fata rusinoasa si chestii din astea de aceea vreau sa ma schimb dati-mi niste sfaturi va rooooggg moooolt DAU VOT SI FUNDA.

4 răspunsuri:
| l1t7leb0y19 a răspuns:

NImeni nu are dreptul sa iti spuna ca ce vrei tu nu e bine. Cei care te iubesc o dovedesc prin sprijinul pe care ti-l acorda chiar daca nu te inteleg mereu. Stii ce ai de facut. Ceea ce iubesti te va face o persoana fericita. Daca vrei si esti interesat/a sa descoperi increderea in tine, lasa-mi mesaj cu id-ul tau si discutam acolo.Am ajutat multe persoane sa isi castiga increderea de sine

| All3xutzaa a răspuns:

Poi...Incearca si u macar in afara orelor sa faci gesturi si ma altfel(de ex. sa injuri, etc.)...Incurajeaza'te mereu ca pori fi si altfel! Nu'i baga in seama pe ceilalti!

| Beby7 a răspuns:

Id meu e doinitaciloci contactati-ma (cine vrea sa ma ajute) mersi happy

| Alnaibicatoateisluate a răspuns:

Pai don ce oras esti in primul rand si in al doilea rand daca vrei ne intalnim iti garantez ca sunt fata si cum am zis mai sus ne intalnim si intr-o saptamana max o sa vezi rezultate ca sa-ti spun drept am 12 ani si sunt ff nebuna iar prietena mea e unmpic mai timida are 16 ani si na ea a fost ffff timida dar eu am schimbat-o