| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA am mare nevoie de ajutorul vostru plzzzz ...eu sint de caracter mai tacuta, mai linistia dar vreau mult sa ma schim vreau sa fiu mereu incentru atentiei dar nu se prea primeste deoarece nu prea stiu ce sa zic parca nu gasesc cuvintele de care am nevoie si de aceea toti zic bai ce fata rusinoasa si chestii din astea de aceea vreau sa ma schimb dati-mi niste sfaturi va rooooggg moooolt DAU VOT SI FUNDA.

1 răspuns:
| emy25 a răspuns:

Vaii. si eu am acelasi defect, te-as ajuta cu mare drag, nici eu nu stiu ce sa mai fac, sunt prea serioasa si ar trebui sa fiu mai glumeata, sa ies mai mult dar sunt timida, nu stiu cum sa fac, si acum tot incarc, trebuie sa te bagi in seama, sa vb orice cu oricine, alfel nu stiu nici eu cum sa fac