| Mirelutzz a întrebat:

FUNDA!

am nevoie de niste frizuri simple pe care sa mi le pot face...in afara de coc, coada si de astea...idei?big grin

3 răspunsuri:
| madalina188w a răspuns:

Poti face impletit, prins in clama.prins in varful capului(daca ai parul lung),in doua codite ca la scoala, fie impletite, fie desfacute,... daca mai vrei ti le spun intr-un mesaj privat.promit trm un mesaj si iti mai spun cateva. fundita?

| madalina188w a răspuns:

Daca imi dai funda iti spun, promit

| Mirelutzz explică:

NU VREAU!

2 codite? hai mah...nu's la gradinitza...par impletit, m-am saturat de el, prins cu clema la fel

altceva

VA ROG!