| LicuriciPlici a întrebat:

FUNDA! buna! as dori si eu un site/site-uri unde pot comunica in engleza cu alti useri din toata lumea si unde pot sa imi fac prieteni!

Multumesc! Funda cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Anaisssss a răspuns:

Fă-ţi prieteni reali, nu virtuali. Mi se pare ok că vrei să înveţi engleză, dar majoritatea pers. care stau pe chat suntN ori copii de 9-10 ani obsedaţi de calculator, ori moşi libidinoşi.Concluzia? Nu mi se pare că pe chat poţi învaţa engleză. Aceasta e părerea mea.happy

1 răspuns:
| Anaisssss a răspuns:

FUNDA! sunt singura care ti-a raspuns laughing