| 7KoKos7 a întrebat:

Funda:Cate intrebari pot pune maxim si cate raspunsuri pentru. ca am pus 2 intrebari si 2 raspunsui simi arata ca mai pot pune, iar eu mai pun si imi zice mltumesc desi in profilul meu nu exista decat cele 4(2 intr./2 rasp.). Multumesc.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Nu exista o limita. Poti sa postezi cate intrebari/raspunsuri doresti. Insa dureaza pana se actulizeaza datele. In timp pe profilul tau vor aparea si restul intrebarilor, raspunsurilor. Succes!

P. S. Bine ai venit printre noi!

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

@7KoKos7, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere! Numai bine!