| Rikky a întrebat:

FUNDA! cine imi da si mie rezultatele la cangurul de romana de pe 3 decembrie 2010 jud. vrancea COTESTI! nu dati siteul ca la mine nu merge! cat mai repede!

2 răspunsuri:
| SwEEtGiRlZ a răspuns:

3 decembrie 2010. Ziua concursului!

8. 30. Intrarea elevilor in sali. Desigilarea coletelor de concurs.

9. 00. Se distribuie elevilor fisele de concurs.

9. 00 – 9. 15. Elevii completeaza fisele cu datele lor de identificare (nume, clasa, adresa).

9. 15 – 10. 15. Concurentii primesc revistele cu subiecte si completeaza foile de raspuns.

pana la ora 16. 00. Profesorul responsabil expediaza foile de raspuns pe adresa F. I. E. S.(OP 83, CP 66, Bucuresti).

Februarie 2011. Sosesc rezultatele!
Sosesc rezultatele, diplomele si premiile atat pentru elevi, cat si pentru scoala. In Bucuresti, se va reuni o comisie nationala pentru a-i desemna pe cei care vor participa la proba de baraj. Finalistii vor fi anuntati in scolile in care studiaza si prin Inspectoratele Scolare Judetene.

Aprilie 2011. Marea finala!
Desfasurarea probei de baraj si premierea castigatorilor.

Iunie-septembrie. Vacanta placuta!

Deci in februarie sosesc reultatele multa bafta sa ajungi cat mai sus!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu s.au afisat!