| MissDelevingne a întrebat:

Funda
Cine va face parte din juriul de la X FACTOR?

8 răspunsuri:
| macydacy a răspuns:

Wilmark,inna,andra si mihai petre, eh nimeni nu stie! e SECRET!

| MissDelevingne explică (pentru macydacy):

Mai taci ma/tu din gura ca am aflat... cu caterinca ta mizera cu tot laughing intrebarea era postata chiar la inceput cand nu stiam prea bine, iar apoi am aflat. oh go on

| macydacy a răspuns (pentru MissDelevingne):

Ce naiba? incercam sa te ajut ce caterinca visezi? Doamne ce oameni. Si fara ma/tu te rog, evalueaza-ti comportamentulwinking

| MissDelevingne explică (pentru macydacy):

Pai daca nu stii, atunci nu mai da raspunsuri aiurea spunand ca incerci sa ma ajuti.Asta e chiar o prostie.

| macydacy a răspuns (pentru MissDelevingne):

Pe atunci nimeni nu stia cine va fi, tu ai pus o intrebare, eu ti-am raspuns si in loc sa apreciezi te iei de oameni...

| MissDelevingne explică (pentru macydacy):

Nu ma iau.oh go on laughing

| Fuego27 a răspuns:

Dan Bittman, Delia Matache si Cheloo [ de la Parazitii]... funda?

| MissDelevingne explică (pentru Fuego27):

Mersi,da e prea tarziu...cum am scris si ai sus, intrebarea era postat la inceput cand nu stiam bine cine va fi, dar acum am aflat...deja se stie cine.