| Evaa a întrebat:

Funda! Cum bag surori la sorority life (pe hi5)? In afara de acele invitatii. ca vad ca nu prea se trimit...

Răspuns Câştigător
| Anonima_9977 a răspuns:

Acele invitatii se trimit, dar mai greu:|

pai: intri in contul tau de suroryty la "my status" apar in mesaje cine ti-a trimis linkul lui de hi5, daca nimeni nu ti-a trimis mesaj trimite`le tu singura accesand contul lor de surority(care iti apare pe o pagina individuala) si lasa`ti` linkul( ex: http://theo-clas.hi5.com/)! tu adaugi ca prieten persoana respectiva cum pagi cu toti( pagina generala + "adaugare ca prieten"), iar cand persoana respectiva ti-a acceptat prietenia iti apare automat si contul lui/ei la surority:-bd