| FuNN a întrebat:

Funda! Cum pot scode un dinte care se misca tare mie mi-e frica cum pot sa il scot usor si fara dureri Funda! 1

Răspuns Câştigător
| Mara15 a răspuns:

Eu cand mi-am scos prima data un dinte singura eram la dus si am inceput sa-l misc incet, incet pana m-am trezit cu el in mana...Nu m-a durut pentru ca l-am miscat usor si a iesit singur fara dureri mari happy Funda?

2 răspunsuri:
| Ionutzz97 a răspuns:

Cand eram mai mic mi se misca un dinte si imi era frica sa il scot si aruncam cu o cartea prin casa si dintr-o data mi-a venit cartea in dinte si a cazutlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chind eram mic ma durea un dinte si mea venit idea sa-l scot cu asta dentara.