| TeoDoraAa a întrebat:

FUNDA!
Este o melodie cantata de o femeie si un barbat. Ea canta in ceva araba, iar el canta refrenul in engleza. Cateva din versuri suna asa [the dream i've got is in the desert... La La (elei elei big grintongue).
O penibilabig grin a dansat pe aceasta melodie la Romanii au talent, editia 4 (Aia din constanta de au venit smiley si bartos sa-i dea peruca portocalie si de a aruncat pe podea o chestie care se invartea si lumina big grintongue)
Cum se numeste va roooog! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| carpediem a răspuns:

Sting-Desert Rose. http://www.youtube.com/......ttp?/watch

1 răspuns:
| TeoDoraAa explică:

Multumesc!