| anonim_4396 a întrebat:

Funda!
imi puteti da niste sfaturi?
cand sunt singur cu o fata si o plac nu imi gasesc cuvintele,socializez la un nivel minim decat pot, nu stiu ce am, poate emotii sau altceva.nu gasesc nici un subiect de discutie, m-ati putea ajuta cu sfaturi sau propuneri orice este binevenit

2 răspunsuri:
| VirginiaSlims a răspuns:

Atunci cand te gandesti sa gasesti un subiect de discutie, esti incordat si emotionat, nu ai sa poti vreodata.Lasa discutia sa mearga de la sine.Nu trebuie sa faci nimic special, este o fata ca toate celelalte.Relaxeaza-te si nu te gandi la cat de mult o placi. Uneori emotiile ma cuprind si pe mine, normal, sunt om.Dar ma controlez, si nu stiu cum sa-ti explic tie. Sfatul meu este sa fii calm.Nu te gandi ca ceea ce spui tu in prezenta ei este diferit de ceea ce spui sau faci cand nu esti emotionat, asta nu te ajuta de loc.happyProbabil ca te-am bagat in ceata. daca nu intelegi ceva, intreaba-ma.happy

| madalinuthaLOVE a răspuns:

Salut!happysunt fata si crede-ma tot ce trebuie sa faci e sa fi sincer.Restu vine de la sinehappy