| AleeAlexaaandraaa a întrebat:

Funda, la fly like a bird 3, am auzit ca poti folosi hack,. Eu am hacku cheat engine 6.2,. Cand intru in joc si imi aleg o pasare de exemplu ( cioara) si dupa cand folosesc hacku si il pun in bara, jocu se opreste,.Ce ar trebui sa fac ca sa nu se mai opreasca jocu, ce-l mai bun raspuns, primeste funda, si apropo scuzati-mi categoria dar daca puneam la Jocuri/PC nu raspundea nimeni

1 răspuns:
| AnimeLife123 a răspuns:

Pai la toti face asa.rolling on the floor Nu ar trebui sa te ingrijorezi laughingHey... si eu joc jocul ala si sa mor eu daca am vazut macar odata sau am vorbit cu cineva roman pe el >.