| anonim_4396 a întrebat:

Funda ' merg foarte des la baie si tot am senzatia asta ca am nevoie. am luat medicamente dar dupa ce am terminat a inceput din nou... imi puteti zice ceva " leacuri " naturale sau cv de genu va rog :d

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai o raceala.Ia pastile.

| IndiferentXD a răspuns:

Mergi la doctorul de familie sau la Urologie pentru o consultatie si vei primi cea mai buna reteta/leacuri de la medici specializati in problema ta, nu este bine sa te indopi de medicamente asa pe auzite sau de capul tau!

| karsivan a răspuns:

Poti lua no spa si urinal akut daca este vorba de cistita( pipi des) pana faci din nou analize sumar de urina si urocultura, de multe ori unele infectii urinare trec mai greu asa ca nu abandona si mersul la dr.

| ManeaAlex a răspuns:

Stai mai putin in fata la Pc siplimbate si u pafara sa vezi ca nu ma te duci deswinking