| Andradaaaaa a întrebat:

Funda sau mai bine incep cu Ciao! Am jucat Metin2(mi-a fost interzis din cauza stiti voi...dependentei)am mai jucat si 4story la fel de tare, dar la fel adica (interziscrying...)Ce jocuri la fel de faine stiti! Funda la cel mai fain, daca sunt toate naspa nu va primi nimeni funda! Ciao :*

2 răspunsuri:
| iulya16 a răspuns:

Pai...incearca burn buddy(de pe hi5) e tare! si eu am jucat metin dar m-am lasat din aceleasi cauze ca si tine. Counter Strike? stiu e de baieti.Sims(e foarte tare si asta!), Perfect Word, Second Live, lineagle2, sau incearca metin in engleza...cresti foarte usor; Altele:The West, Fallout3(nu stiu cei asta), S4 league(am auzit ca e misto), Lineage, Wow. (sper ca ti-am fost de folos)Cu bine!