| BloodyBlade a întrebat:

FUNDA TPU! Buna TPU! Ieri o pisica neagra mi-a taiat calea iar de atunci am avut ghinion? cum pot sa alung ghinionu?

5 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Se spune ca daca tu crezi in asa ceva, asa se va si intampla pentru ca subconstientul tau lucreaza si daca mereu te gandesti ca ai ghinion, asa vei si aveawinking nu stiu cat este de adevarat dar asa am auzit eu.
Cat despre faptul ca ai avut ghinion, poate a fost si o intamplare, nu trebuie sa crezi in asa ceva, poate zi de zi trec pisici prin fata ta si uneori nici nu le observi, si nu ti se intampla nimic totusi.
Stai linistit/a, nu e din cauza pisicii, e o pura coincidenta, si ai face bine sa nu te mai gandesti la ea, saracul animal nu are nici o legatura cu ghinionul tau.

| BloodyBlade explică (pentru AlinaaAli):

Da asa e mersibig grin

| AlinaaAli a răspuns (pentru BloodyBlade):

Cu placere! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu exista asa ceva, daca tu treci prin fata unei pisici crezi ca o s-o pape catelu? ai auzit si tu de la unu-altu si ti-a ramas intiparit in minte, daca eu stiu sa citesc in cafea,oase de vultur, piele de sarpe, bob de porumb, ma crezi? dar stiu, leg si desleg cununii, aduc si zgornesc iubirea din casa, si multe alte cele

| MateAdi a răspuns:

O sa ai ghinion pana iti taie un pinguin calealaughing
cum sa crezi in asa ceva in ziua de azi vai vai