| Shopiaalin a întrebat:

Funda!
vreau sa slabesc dar vrea sa dau jos doar de pe picioare si putin de pe fund a incuput sa se vada ca am celulita si nu imi place deloc deoarece nu pot sa imi iau pantaloni scurti cand stiu ca poate vedea si alta lumea
(am 16 ani 1, 68 si 54-55 kg as vrea sa ajung pe la 50-49kg)
spuneti ceva sigur ca sa am picioare mai subtiri
multumesc mult
funda + vot pentru cel mai bun raspuns!

1 răspuns:
| annaanne3 a răspuns:

Esti binee, trebuie sa ai inaltimeaa - 10, si fara aceeel 1 metru. Deci daca ai 1.68 trebuiee sa ai 58 kgg, sigur nu se vede prea taree:* Daca neaparat, neaparat doresti poti incerca regimul Atkins. Este ffff bun, 1 luna jumatee mom dat 11 kg jos. Pupii:*