| xDxDxDxDxD a întrebat:

FUNDA; x! A fi la MODA sau A te simti Foarte BINE in hainele cu care esti imbracata?

2 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

A te simţi foarte bine în hainele în care eşti îmbrăcată.De ce? Pentru că,spre exemplu,dacă te-ai uita la diverse parade de modă lunar ale faimosilor designeri ai vedea nişte haine pe care nu le poţi purta,pur şi simplu, nici măcar la o petrecere, darămite pe strada.Asta dacă nu vrei să devii ''the new Lady Gaga'', ha ha laughing.
Dacă ar fi să ne luăm după modă, astăzi toate am purta extensii şi mâine am fi rase în cap.La fel şi în cazul băieţilor... oh go on.
Baftă şi numai bine!

| zzzzz a răspuns:

A te simti foarte bine in hainele pe care le porti, luand in considerare anumite elemente pe care le aduce "moda".