| kar1GaNNN a întrebat:

Fundaa!
Care poate fi cauza erorii http://i.imgur.com/nGShYiU.jpg la Gta Vice City? Pur si simplu ma intri pe joc si ma da afara, apare aceasta eroare!

Cine imi spune cum as putea rezolva primeste funda garantat.

4 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=Gxy8GCIeYaE

Urmeaza pasii pe care ii face ala in video si ar trebui sa mearga.

| kar1GaNNN explică (pentru Ibrahimovic):

E o problema, eu am windows xp happy

| Ibrahimovic a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Nu conteaza. Pasii sunt exact aceeasi. Da click dreapta pe My Computer, Proprietati, Advanced System Settings. De aici, urmeaza pasii din tutorial.