| sadgirl_9460 a întrebat:

Funditabig grin ce inseamna pentru voi afirmatia. sunt ceea ce iubesc?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Inseamna, ca ceea ce iubim, ne reprezinta, ne caracterizeaza.

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@sadgirl, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere! Numai bine!

| Razvan a răspuns:

O jignire. Daca mi-ar spune cineva asta, l-as masura din cap pana in picioare si i-as spune ca daca ar fi psiholog ar muri de foame
Eu sunt ceea ce gandesc si se vede asta de la primul fir de par rebel si pana la urma pe o las cand calc cu cizmele. N-am zis inca despre cat de modesta sunt. Dupa publicitatewinking

| mgtow a răspuns:

Asta inseamna ca si eu sunt o persoana iubita daca iubesc. Oricum eu sunt destul de rece la sentimente pentru a fi cu o fata. Pa

| Libelle a răspuns:

Pentru mine inseamna un mare neadevar.
as vrea sa fiu ceea ce iubesc mi se pare mult mai corect.