| me_5879 a întrebat:

Fundita+inteligent+folositor+amuzant! a auzit cineva de talismanul vashikaran? se presupune ca te ajuta sa-l cuceresti pe cel iubit. stie cineva de unde pot cumpara sau cat coste? mersi anticipat:*

1 răspuns:
| MoRtY a răspuns:

Talismanul Vashikaran, mareste puterea de influenta sau atractie a unei persoane.Acest puternic simbol este utilizat nu numai pentru cucerirea membrilor sexului opus, ci si pentru a imbunatati orice alt tip de relatii umane.
Pai comandal pe net uite aici:
http://www.feng.shui.ro/index.html? yantra_-_india.htm?affiliate_pro_tracking_id=274:10:US

Mult succes! Sper ca ti-am fost de ajutor:P