| cicilica a întrebat:

Fundita! pentru fetele ce joaca lady popular va rog spuneti-mi cum se joaca "Duelul de moda" fiindca imi cere la lvl 5 sa fac 30 de puncte si nu stiu cum se joaca! va rog spuneti-mi ca nu stiu! dau fundita pentru cea care imi explica cel mai bine! va rog HELP!

Răspuns Câştigător
| Ally_8613 a răspuns:

"Ai opţiunea de a marca pătratele pe care Domnişoara ta le va muta şi posturile care le va lua."-->adica,,, e un fel de dans in care tu trebuie sa ghiceti pasii si pozitiile facute de domnisoara ta.pentru a incepe jocul apesi pe "incepe jocul". si apoi apesi pe patratele din centrul paginii.in functie de cati pasi ghicesti vei primi un anumit numar de puncte.si la lvl 5 iti cere sa castigiu cel putin 30 de duele("duelul de moda")adica terbuie sa provoci pe cineva la joc sau sa accepti provocarile si sa castigi. sper ca ai inteles.si ca te-am ajutat. funditsza?big grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu