| Minty a întrebat:

Gabriel Torje sau Bogdan Stancu? Care vi se pare mai bun jucator judecand dupa tehnica, viteza si alte criterii.(chiar daca unul este mijlocas si celalalt atacant)?

Eu zic Gabi Torje:X poate sunt subiectiva deoarece tin cu Dinamo.

Răspuns Câştigător
| MuttleY a răspuns:

Bogdan Stancu este eficient doar in atac, adica ii dai mingea in fata careului si iti da gol!
Torje cu toate ca el nu poate finaliza o faza, as cum face Stancu, este un jucator mai complet.Are un control al balonului avansat, are viteza, si poate juca si pe mai multe posturi!
Asa ca daca ne gandim care ajuta mai mult echipa, ar fi Torje. tongue( ma bucur ca si fetele mai urmaresc fotbalu)

6 răspunsuri:
| oveee a răspuns:

Torje

| pwp a răspuns:

Si eu tot cu Dinamo tin happy

bye-bye

| alexelrey a răspuns:

Torje

| Charice18 a răspuns:

Torje :X:X.il ador desi nu tin cu Dinamo big grin si e mai bun decat Stancu big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Torje este mai bun decat Stancu, oricum sunt dinamovist!

| αℓℓу a răspuns:

Si eu tot cu Dinamo tin love struck

pai... Gabriel Torje e cel mai bun in toate privintele love struck