| GrasulDinPovesti a întrebat:

Gandeste-te la propriul tau chip.Stai asa zece secunde.Acum spune-mi, acel chip la care te gandesti este chipul tqu sau este chipul altei persoane pe care o cunosti?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Este chipul meu logic chiftea

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru GrasulDinPovesti):

Nu sunt un ipocrit, nu am nici o masca a ipocriziei de asta si sunt urat de majoritatea care traiesc in minciuna si urasc adevarul, bine ca stiu sa ma ignore, de parca asta ar schimba adevarul, realitatea

| T0T a răspuns:

Spui să mă gândesc la X și după mă întrebi dacă mă gândesc la X. E ăsta un test de prostie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Al meu.