| anonim_4396 a întrebat:

Gata, nu va mai zic nimic despre gripa porcina...cu toate ca mai sunt foarte multe de zis, nu e frumos din partea M. S. sa oblige toti doctorii sa isi faca acel vaccin.
So, va place ne-eu?
http://www.youtube.com/watch?v=mgaeGW-2z6w&feature=chann el
http://www.youtube.com/watch?v=PU6-2RSkA_c&feature=chann el
Auditie placuta:)

5 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Deci pana acum ai mancat rahat... Asta banuiam si eu, dar chiar ca un descreierat? Nu-mi vine sa cred... tu, care ai un creier nelimitat?

regis
| regis a răspuns:

Esti funny...

| constantyna a răspuns:

Dar ce face MS? Face politica, una de interese.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@april draga, eu m-am saturat sa mananc rahat.
Eu ce zic de o saptamana incoace?
Ce tot scriu aici ca un descreierat?
Asta sa le-o arati celor care inca mai cred in vaccin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Regis-vezi sa nu citesti ce a zic @april, poate doamne fereste iti explodeaza creierulrolling on the floor
Da logout, si duteeeeeeeeeeeeee sa te ducirolling on the floor