| innocentkid_5166 a întrebat:

Girls voi ce surprize le faceti iubitilor vostri? cum va place sa-i rasfatati?

4 răspunsuri:
| ViVi a răspuns:

Ii spun javra ordinara ma iubeste pentru cuvantul asta rolling on the floor glumeamwinking

Janina
| Janina a răspuns:

Avand in vedere ca locuiesc impreuna cu el....il surprind cu o mancarea preferata sau cu o seara romantica big grin

aaa, da si imi place sa ii cumpar tricouri tongue

si ador sa il las mereu pe el sa duca gunoiul laughing

lolita
| lolita a răspuns:

Un cadou, o cina romantica, o noapte (sau zi) plina de nebuniii, ps:intezis minorilorlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine ma innebuneste cu masajul lui. cum ma prinde..hai fa-mi si mie un masaj... pe motivul ca : " nu de alta da cand imi faci tu masaj ma simt cel mai bine si ma relaxezi total". ce pot sa-i mai zic? ii fac masaj chiar daca sunt plina de nervi laughing