| Anablondyi a întrebat:

Grasimea de pe burta se poate indeparta cu gheata?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu. Insa procedand asa,te poti alege cu o cistita de toata frumusetea(infectie a cailor urinare si vezicii urinare),sau cu o anexita (efectiune a ovarelor)! Femeile trebuie sa aiba foarte mare grija cu recele in zona ovarelor,daca vrei sa ai mostenitori! Adica sa nu te asezi pe ceva rece, sa nu stai cu slipul ud mult timp pe tine (la mare sau la strand), daramite sa-ti pui gheata pe burta! Exclus!

3 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @Ana! Există o dietă cu gheață, dar are efecte secundare. Atăt rețeta cât și ce efecte are ea o poți vedea aici http://dietesiintretinere.blogspot.com/2010/04/dieta-cu-gheata.html
O zi cu zâmbet să ai!

| Dennys1521 a răspuns:

Nu credwinking

| Lightose a răspuns:

Daca stai cu burta in sus la soare grasimea se duce.La mine chiar a mers.
Sper ca te-am ajutat!
O zi buna!