| 5SOS a întrebat:

Hai frate cei de pe TPU s-au Nesimtit rau de tot adica daca te uiti la intrebari de abia gasesti una cu raspuns adica cu cel putin 2 raspunsuri! inainte toti raspundeau si era bine; nu vedeti? Adica voi va faceti conturi pentru a pune inttrebari dar nu pentru a ajuta oamenii si nu ganditi ca daca toti s-au invatat sa puna intrebari dar sa nu raspunda la altele atunci nimeni nu v-a avea de castigat si nimeni nu va primi raspunsuri deci frate TPU s-a facut si el un site de Rahat ca toate celelaltesad.

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Of, încă un critic... Mai sunteţi mulţi?

| TrendyHedgehog a răspuns:

Si care e problema? Poate ca nu stiu sa raspunda la intrebari si decat sa dea un rasp.nefolositor mai bine nu il mai dau.Scz. ca iti zic dar nici nu stii sa te exprimi.Nimeni nu e obligat sa raspunda la intrebari.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La cum scrii e o lipsa de bun simt fata de noi. Las-o jos cu morala!