| LoveSleep a întrebat:

Hai să facem o aplicație gen "Tinder", doar s-o numim "Intră în păcat". Florentina vrea să se spovedească deja, n-a înțeles prea bine, dar în fine, nu judecăm oameni, aici.
Doritori? Ar fi cineva interesat?
Haideți, nu fiți timizi. Toți banii adunați se vor folosi în scopuri caritabile pentru a cumpăra un Bugatti, pentru copiii nevoiași.
Și niște genunchiere.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, eu ma bag! E foarte interesant și apoi, e Craciunul, nu? Toată lumea trebuie sa aibă un Bugatti, este absolut necesar unul și trebuie sa fim mai buni cu cei din jur, haideți și voi ca sa-l ajutăm pe acest amărât iubitor de somn, sa aibă măcar un Bugatti la scara sau la poarta de Crăciun!

6 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Depinde.
Tu esti acel "nevoiaș" care are nevoie de mașină? Si te confunzi cu persoana a 3-a plural?

| LoveSleep explică (pentru justanotheruser99):

M-ai prins

| justanotheruser99 a răspuns (pentru LoveSleep):

Deci... Facem asa: daca imi dai si mie niste genunchiere, poate te ajutwinking pe gratis nu imi folosesc influenta.

| LoveSleep explică (pentru justanotheruser99):

Ai nevoie de genunchiere? laughing

| justanotheruser99 a răspuns (pentru LoveSleep):

Aham. Fac trafic. Ai vreo problema? laughing

| Kuroo a răspuns:

Am citit de 3 ori si tot nu pricep. thinking
Iar faci pe pestele?