| Elly4all a întrebat:

Hai sa facem o compunere fiecare vine cu o fraza. poate iese cevalaughing.incep eu:."O lacrima se scurge pe chipul ei duios, plecand capul in jos ea cade alene in >amintiri.next big grin

41 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Foata care...era de fapt psihiatra...deci...rolling on the floor

| SweetCandy a răspuns:

Amintirile k amintirile,insa uitase de in sufragerie...biata bause toata sticlka de suc si mai avea un pic si se sufoca fiind claustrofoba....rolling on the floor
cand vazu scena el gadnii...............rolling on the floor

| Ellena a răspuns:

Ce se intampla aici? spuse el...

| Shery a răspuns:

...dar cum o iubea, se gandi cum sa o faca fericita. Si gasi solutia: ...

| sorin a răspuns:

Si mai e o speranta, dar ea cand vine se i a de tine...

| ellene a răspuns:

Apoi simti o respiratie rece in ceafa... era :...

| Shery a răspuns:

...si cand a vazut ce "buna" (la suflet, evident) s-a facut fosta, a lasat-o pe actuala in spital si i-a zis fostei:
-Iubito, hai sa fugim, nebunii fac nebunii! :X

| tinichea a răspuns:

Tu incepi cu fraza... noi... o termi ta m... mar f a r... atentie bai fraza... tu muuuuuuuuuuuuu dar nu recunosti... noi votam... vazi ce ti exit

| okei a răspuns:

...ambulanta veni, plina de sconcsi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ea suferea pentru cal iubea, iel isi batea joc si nu-i pasa delo!(sufera cel ce iubeste cel iubit isi bate joc)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti buni mahlaughinglaughinglaughing