| Elly4all a întrebat:

Hai sa facem o compunere fiecare vine cu o fraza. poate iese cevalaughing.incep eu:."O lacrima se scurge pe chipul ei duios, plecand capul in jos ea cade alene in >amintiri.next big grin

41 răspunsuri:
| simovacariu a răspuns:

...la o viata roz, la fericire la o viata simpla plina de-amintiri senine.

| okei a răspuns:

...ambulanta veni, plina de sconcsi...

| lote00 a răspuns:

Brusc isi aduce aminte ca are mancarea pe foc...

| tinichea a răspuns:

Tu incepi cu fraza... noi... o termi ta m... mar f a r... atentie bai fraza... tu muuuuuuuuuuuuu dar nu recunosti... noi votam... vazi ce ti exit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El vrea sa plece cat mai repede pentru a evita conflictele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi miroase a telenovela pe aicihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fu*k... iar am uitat sa ma spal pe dinti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce naiba vrea asta de la mine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce naiba vrea asta de la mine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ea suferea pentru cal iubea, iel isi batea joc si nu-i pasa delo!(sufera cel ce iubeste cel iubit isi bate joc)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti buni mahlaughinglaughinglaughing