| Luissa123 a întrebat:

Hai sa incepem o poveste amuzanta. cel mai haios raspuns primeste funda...incep eu: azi cand veneam de la scoala...

Răspuns Câştigător
| Ionela78 a răspuns:

Am vazut pe strada un baiat dragut.Era inalt, brunet si sexy.Insa la cat eramdedusa, m-am impiedicat de un firdela niste muncitori si am cazut in canal.Cand am iesit, el statea pe o banca si radea ca un bou ce era, in loc sa ma ajute!laughingfunda?

| Ionela78 a răspuns (pentru Ionela78):

Imi pare rau ca am mai scris legat, dar imi merge spatiul greu la tastatura.

2 răspunsuri:
| Mysteriouss a răspuns:

Si m-am intalnit k un betiv :-p