| Ummfughfvgofcc a întrebat:

Hai salut! Prima melodie care va trece prin minte?
P.S. Verific ceva.

18 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Asta,dar nu ştiu de ce, pentru că nu prea îmi place.Mai am momente când fredonez melodii care nu îmi plac, so...
https://www.youtube.com/watch?v=xcz9vKDjbIc

| justanotheruser99 a răspuns:

Stone Sour- Song #3

| Ummfughfvgofcc explică (pentru Mayar):

Eii da, la asta nu ma asteptam

| Mayar a răspuns (pentru Ummfughfvgofcc):

:D am gasit melodia asta cautand melodiile de dinainte 2000. Stiu ca am auzit-o in seria de filme Academia de Politie si mi-am amintit ca acum nu mai canta nimeni la trompeta si uite ce fain se aude! > https://www.youtube.com/watch?v=X1Fqn9du7xo

| deeeaqq a răspuns:

Ai făcut pariu şi că o blondă îți va răspunde cu o manea? thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni Altu' - Trece viața

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voltaj- crede

| maradi3 a răspuns:

Parazitii - tara te vrea prost! cat mai prost...

| Ummfughfvgofcc explică (pentru FloareaSoarelui96):

OMG! Am avut dreptate. Am facut pariu cu o fata ca printre primele 3 melodii spuse se va gasi si ceva de la carla's dreams. Si e chiar prima. Uuuu ce instinct am laughing