| Sunflower1503 a întrebat:

Heeeeeei! Prietena mea s-a îndrăgostit de un băiat pe care l-am văzut de mai multe ori că se uita după mine. Zic și eu, dar cred că lui îi place puțin de mine. Nu știu sigur deoarece nu am vb niciodată. Prietena mea nu are poze cu ea pe cont și el i-a scris, dar nu știa că e ea. Eu nu i-am spus că și mie îmi plăcea puțin de el prietenei mele. Când ea i-a spus cine e nu a mai vb băiatul acela cu ea. Ea a trimis o poza cu noi doua și el a spus nu știu și nu a mai vb cu ea. El îmi dă like-uri la poze, dar nu îmi scrie. Eu as vrea sa îi scriu, adică am putea fi prieteni nimic mai mult, dar nu știu ce ar zice prietena mea. Oricum sigur nu mă place și mai ales că e prieten cu persoane care mă urăsc, ii vor spune cine știe ce și mă va uri ca multe persoane cu care am vrut sa mă împrietenesc.
Dar oare ar trebui sa îi scriu, sau mai bine nu?
Apropo, sunt la liceu.

2 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Mai bine renunți happy!

| gabriielaaa a răspuns:

Daca crezi ca prietena ta e mai inportata decat un băiat ce nu iti spune buna sau încă mare curaju. Cat de prietena ta de îți tie cu adevarat prietena te va intelege cum ai inteles si tu pe ea doar au vorbit si atât.