| anonim_4396 a întrebat:

Heeeelp! Am vorbit pe chat ul facebook de pe pc si cand m-am deconectat si am intrat pe chat ul facebook de pe telefon nu aveam arhiva conversatiei si era foarte foarte importanta ma poate ajuta cineva va implooor cum sa fac sa o recuperez sau sa mi se salveze arhiva si cand intru de pe tel, eu sunt plecata in excursie si nu pot accesa pc acum. Va rogsad

1 răspuns:
| guzanu92 a răspuns:

Pai normal, arhiva ramane in telefon cand intri de pe telefon si pe pc cand intri de pe pc... Ma tem ca nu exista o modalitate de a recupera arhiva de pe celular pe pc si invers. Ai putea doar sa-i ceri copy/paste persoanei cu care ai vorbit, sa-ti dea arhiva... Dar nu cred ca are prea mult sens. Oricum, iti urez excursie placuta. ^^