| ღMikyღ a întrebat:

Heeei! Ce sa fac daca sunt pe stop si am un concurs de dans sportiv atunci? Lumea se bazeaza pe mine, ce sa fac?

6 răspunsuri:
| evelinna01 a răspuns:

Nu inteleg care e problema. Ti-e frica sa nu te patezi? Daca asta e cauza, poti folosi un ob + absorbant, e mai sigur. Daca e vorba de durere, mergi la medicul de familie, sa-ti prescrie niste medicamente.

| TheFragranceMaster a răspuns:

Din cate am auzit un tampon te ajuta mult!

| BadAngel3 a răspuns:

Inteleg. Nu o sa te simti confortabil cu tamponul si plus ca trebuie sa te misti cat mai liber. Ai putea sa iti iei colanti negri si o bluza peste posterior. Atunci ai putea sa te misti liber, deoarece ei sunt negri si nu o sa se vada daca te patezi putin. In caz ca te vei pata, ai putea sa iei niste pantaloni de schimb. Daca iti este frica sa nu se vada absorbantul in timpul dansului prin colanti ai putea sa iti iei un dres subtire tot negru si apoi acei colanti deasupra.

| Florentina9210 a răspuns:

Poti folosi un ob.

| ღMikyღ explică:

Dar eu inca nu sunt pregatita sa folosesc ob-urile daca ma intelegeti. Multi mi-ati sugerat asta

| RitaDeluxxxe a răspuns:

Absorbant special pentru noapte(sunt cele mai sigure)-sunt mai lungi si absorb mai bine.