| Inger Negru cu Ganduri aLbee` :x - Morrigăn a întrebat:

Heeey cine asculta rock si stie melodia : Eyes Set To Kill-Darling? puteti sa`mi dati sit`ul cu muzica aceea, dar nu originaLaa... ci cealalta happy. funda

2 răspunsuri:
| Psihologul a răspuns:

Http://www.youtube.com/results?search_query=Eyes+Set+To+Kill-Darling&aq=f? :| Daca mi-ai explica mai bine ce site ti-as da :|

| Inger Negru cu Ganduri aLbee` :x - Morrigăn explică:

Pfff. asta`i originalaa... cei care au facut melodia nu le-am placut`o si au inlocuit`o cu alta. daca intelegi ce vreau sa spun... eu o caut pe aceea care nu e originaLaa :-s