| mikuta a întrebat:

Heeey! Puteti sa imi spuneti si mie niste descrieri pentru hi5 de dragoste? adica unde pui poza si poti sa scrii ceva, funditzzza.

2 răspunsuri:
| Valisha a răspuns:

• Ca indragostitii la inceput, iti aduci aminte cum era? Inca de cand ne'am cunoscut, loc de cuvinte nu era : x

Si ce usor e sa zambesti`, cand ai incredere`n ceea ce esti`!

Si maine e o zi • Si maine voi zambi chiar daca mi`e greu • Voi zambi mereu.

Intotdeauna pregatita pentru raul care vine. Intotdeauna fericita daca treaba merge bine!

Am invatat sa respect • ea respecta doar banii.Eu am invatat sa lupt singura.ea e zero fara tati si mami! happy

Mereu vei cauta la o alta Ea • Ceea ce adorai la mine candva; x

Vii. leci.Mi`e totuna.O sa fie altu`n locu tau.Intotdeauna!

N`ai sa poti pleca fara voia mea • Dar daca`ai sa pleci • Eu te voi urma •

Am fost acolo cand ai iubit si am fost acolo cand ai suferit. pe plaja goalaa cantaam fericiti. de ziuaa ta laa maree.` la rasarit.`batting eyelashes

Ai venit peste mine ca o ploaie de vara unde nu e numic altceva decat dragostea ta; x

Orice drum parcurs, e mai frumos in doi.

I just need somebody to love I, I don't need too much Just somebody to love.

I need you here with me.Cause music makes me free.

Nu o lasa sa plece o iubesti si te iubeste.

Dupa mult timp iti dai seama cat de mult iti lipseste acel cineva.

Rau si bine, doar cu tine!

Iubesc din nou, zambesc din nou.Este ceea ce conteaza.

Si tot astept dupa tine, astept sa vezi cat de mult tin la tine love struck

Eu raman cu amintirea ta iar tu cu zambetul meu love struck

Spui ca ma iubesti, sper ca nu te minti happy

| Buburuzzzzza a răspuns:

POza. POti cauta pe Google! Daca vrei. iti pot zice. eU