| Stefania2001 a întrebat:

Heeey.
Puteti sa-mi spuneti si mi-e niste subiecte de vorbaa?

4 răspunsuri:
| Criss003 a răspuns:

Eu de obicei sunt foarte vorbareata. Daca ai pus intreabrea asta, banuiesc ca vrei sa vorbesti cu un baiat pe care il placi. Cu prietenii mereu gasesti subiect, in fine.
Pai: ce gen de muzica ii place, filme, ce nu suporta, ce ii place, ce ar face daca un prieten l`ar folosi, despre sport daca practici, daca nu intreaba cu ce echipa tine sunt multe subiecte. Povesteste ceva, o gluma, orice.
Sper ca te-am ajutat. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci dacă-ţi spun eu acum un subiect de discuţie, îl începi cu persoana respectivă şi peste 5 secunde te plictiseşti de vorbă. Prea aţi ajuns în ultimul hal, aveţi nevoie de a vă spune cineva ce să vorbiţi cu altcineva? Şi nu-ţi mai bate joc de limba română...

| BlackEyedGirl a răspuns:

Melodii, filme, despre timpul liber, daca are frati/surori sa dezbateti un subiect pe tema asta (sa il intrebi cum e sa mai aiba un frate/o sora, daca e mai mic/mai mare, etc.) despre scoala cat de nebuni sunt profii rolling on the floor nu stiu, afla ce lucruri ii plac si pune accent pe ceea ce aveti in comun :3

| pati2021 a răspuns:

Acum depinde cu cine vrei sa vb! urmareste persoana si vezi de il intereseaza, vorbeste despre orice iar daca ai gasit ceva ce-l captiveaza nu are cum sa se plictiseasca