| Emena a întrebat:

Heei.Deci am descarcat chicken invaders 2 editia cu craciunul.in fine.cum fac sa joc in 2? stiu ca la primul avion se joaca cu mouse-ul sau cu sageti. dar la celalalt? si cum fac sa porneasca amandoi o data?big grin

11 răspunsuri:
| luckyluke a răspuns:

Intra la optiuni si vezi care sunt tastele pentru Player2. Cand scrie "press fire to start " tastati amun2 tasta corespunzatoare "fire"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms pentru aceasta idee si eu aveam de gand sa joc acest joc acum mil descarc pupici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pe sift

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am incecat dar nu merge scrie ceva de gen ul de ase juca online Pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Umbli la setarile jocului si modifici si dupa apesi pe amandoua butoanele in acelasi tymp:*:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai option dupa aia dai controls si vezi pe care trage si pe acel buton tragi daca nu merge fa tu butoanele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai pe clik stanga la maus si pe space la tastatutra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pornesti si in timp ce amandoua navele sunt la restaurant faci clik ori unde.

| Andreea_8766 a răspuns:

Umbla la setari si apasati pe butoanele de pornire amn2 in acelasi timpbig grin

| larry_3386 a răspuns:

Nnnnnnnnnuuuuuuuuuuuuuuu stiu

| larry_3386 a răspuns:

Nu stiu draguta