| Mădăă_5152 a întrebat:

Heei! Voi ce faceti pe la voi in cartier? Spre exemplu cum va umpleti timpul asa, in general?

3 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Ies la o plimbare.

| TeoPT a răspuns:

Păi, în general. Mă plimb cu prietenii, vorbim, ascultăm muzică, ne fugărim, ne ascundem unul de altul laughing Cântăm la chitară, Guitar hero tournament smug (asta în casă laughing)

Baftă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi, în general. Mă plimb cu câinii, joc leapșa cu ei, vorbim, furăm albume de muzică, ne fugărim cu pietre, ne ascundem unul de altul prin subteran, prin nori, prin copaci laughing Cântăm la frunză și la lună, la ferestrele babelor, spargem vitrinele magazinelor smug (asta în casă laughing ).

Baftă.