| XamUITATsaimiPUNnumeX a întrebat:

Heeii..Sunt cam plictisitahappy Pt cei plictisiti am si eu cateva intrebari..Asa gen ca am lipsa de ocupatie : 1) Spune primul nume haios care iti trece prin minte; 2) Spune primul cuvant care iti trece prin minte cand citesti ceasta intrebarebig grin 3) Ati fost inselati vreodata de catre persoana iubita? 4) Daca da.Ce ati facut ca sa treceti peste? 5) Ce status (de tristete, suparare, fericire..etc) va place cel mai mult? 6) Hai la sfarsit..Sa ne inveselim big grin...Cel mai haios banc big grin fundita. celui/celei care raspunde big grin happy

Răspuns Câştigător
| AmYnAaa a răspuns:

1) chivulitalaughing) 2)lucicrying 3)da 4)MI-AM DAT SEAMA CA NU MA IUBESTE si n-ar fi meritat sa il iert 5)PLoaie din nou, cand soarele va rasari si dragostea noastra din nou va inflori! Te voi iubi mereu

3 răspunsuri:
| Domiinic a răspuns:

1.dondonel 2. tigare 3.persoana iubita nu am avut pana acum dar am fost inselat de toate fetele cu care am stat 4.nimic ca nu imi pasa... se mai intampla de cateva ori cand eram prea "treaz" sa pateasca ele lucruri nasoale oricum era doar asa de amuzament sau o simpla nebunie a mea...big grin bine acum nu mai fac asa ceva nu se merita 5.nu imi pun status 6.caramida

| AmYnAaa a răspuns:

1)chivulitza 2)luci 3)da 4)mi-am dat seama ca nu ma iubea... 5)PLoaie din nou, cand soarele va rasari si dragostea noastra din nou va inflori! Te voi iubi mereu

| AmYnAaa a răspuns:

Si bancu e Eu pup poala popii, popa pupa poala mea