| anonim_4396 a întrebat:

Heey TPU! Am o intrebare urgenta! :/ Este ceva rau ca m-am sarutat cu niste baieti la scoala? Adica ne jucam jocuri gen fantanita, Adevar si provocare sau urmatoarea carte! Mai tot timpul pica cineva sa se sarute cu cineva! Si dupa aia am vorbit cu o fata care spunea ca am facut un lucru oribil si ca nu se astepta la asta de la mine! Am facut ceva asa de rau? sad

6 răspunsuri:
| birdie14 a răspuns:

Probabil fata respectivă credea că eşti diferită,"mai cuminte" şi nu ai face ceva precum să săruţi băieţi la nişte jocuri de copii.

| albastrualb77 a răspuns:

Nu, eu consider ca nu, doar au fost niste jocuri nu?

| Iubibilăă a răspuns:

De la varsta asta?
Parintii tai stiu?
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu pricep de ce e asa de urgent.
Intreab-o pe fata aia de ce i se pare asa de oribil sa saruti pe cineva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vorbeşte cu ea.