| Icsulets a întrebat:

Heey TPU.
Daca ati avea ocazia sa va intalniti cu Razvan Fodor, ce intrebari i`ati pune? Dar lui CRBL?
mz. cele mai interesante fundita:X:X restul` voth:X

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Cred ca daca m-as intalni cu razvan, as inlemni.il admir pentru tot ce a facut alaturi de lena, si pentru cum joaca in telenovele
si la CRBL la fel ar fi, dar parca nu as fi la fel de rusinata, el are un farmec care te face sa te simti bine happy

| elena a răspuns:

Cred, ca CRBL ar fi foarte incantat, sa-i pui intrebari, acum, despre fetita lui, care se pare, ca momentan, i-a intors putin viata pe dos...ehei, inca nu stie ce-l asteapta in viitor.