| DanaCherry a întrebat:

Hei. A inceput sa ma repasioneze blogul meu si totusi ma gandesc ca n-am ce face cu el. Daca faceti poze artistice si va pasioneaza fotografia putem sa stam de vorba [ pe messenger de exemplu ] si sa postez pe blogul meu pozele unuia dintre voi care doreste. Mi-ar placea mult mai ales ca ador pozele artistice. big hug

2 răspunsuri:
| Danutza27 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa incerci pasiunea pentru o carte care o gasesti in biblioteca bunicii "Biblia" vezi ca "cititul nu dauneaza grav sanatatii " Lasa tu prostiile si fa treburile cu socoteala si frica de Dumnezeu

| DanaCherry explică:

A zis cineva ca nu citesc? Nu vorbi inainte sa stii.